Мерія Москви хоче вдвічі збільшити число стоянок таксі

Планується, що до кінця року в Москві буде 500 стоянок.

Московські власті збираються до кінця року збільшити число автостоянок для таксистів вдвічі до п\’ятисот, розповів Business FM глава комітету столичної торгово-промислової палати з питань таксомоторних перевезень Богдан Коношенко.

Місця таксомоторні компанії визначать самостійно. «Там, де це було б зробити зручно – так само, як колись в Інституті Курчатова доріжки спочатку були протоптані, потім прокладені асфальтом – так само і тут, хлопці, ви покажіть, де необхідно відкрити ці стоянки, і вони будуть відкриті» , – пояснив Коношенко.

Стоянки близько вокзалів організують найближчим часом, оскільки земля належить місту, сказав чиновник. Крім цього, з вересня стоянки таксі будуть перевіряти мобільними комплексами фото-та відеофіксації.

Гендиректор «Транс Джет Тревел» Артем Кузьмін вказує, що в Москві вже 246 стоянок для таксі, однак вони непопулярні. «Водії, за великим рахунком, стоять там, де їм зручно. Є певні, медом намазані точки, там своя ієрархія, розумієте, про що я кажу? »- Додав він. Скептично таксисти відносяться і до ідей про створення єдиного кол-центру, запровадження єдиного тарифу та розмальовки, що має на увазі втрату індивідуального бренду. Для прийняття таких пропозицій потрібні вигідні умови від влади, вважає Кузьмін.

В кінці липня столична влада представили на громадське обговорення концепцію розвитку таксі. Документ передбачає введення двох видів таксі: стандартного і преміального класу. Стандартні матимуть уніфікований зовнішній вигляд (жовтий колір, «шашки», вказівка ​​тарифів), випливає з документа. Також чиновники опрацьовують можливість введення єдиних тарифів і організації єдиного колл-центру.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close