Москвичі зможуть оплатити проїзд у таксі за допомогою телефону

Оплатити проїзд на таксі в Москві тепер можна за домогою пластикової карти, в тому числі безконтактної, і навіть за допомогою мобільного телефону з NFC-модулем, це стало можливим завдяки IT-рішенням компанії .
За його словами, в рамках пілотного проекту 55 автомобілів компанії «Таксі 991» обладнані зчитувальними POS-терміналами (Point Of Sale – точка продажу) з підтримкою технології радіозв\’язку малого радіусу дії (NFC), які інтегровані з інформаційною системою служби таксі. Крім терміналів в рамках проекту в автомобілях встановлюється сенсорний мультимедійний екран, на якому можна відстежити маршрут пересування або подивитися, наприклад, мультфільм. «Завдяки нашому рішенню, пасажир зможе розплатитися з водієм таксі зручним йому способом», – говорить Сидоров

За його словами, компанія веде переговори ще з двома таксомоторними компаніями в Москві. Крім того, «Медіакеб» має намір впровадити рішення в таксі Санкт-Петербурга та Казані, а також розглядає можливість співпраці зі службами таксі міста Сочі. До кінця року «Медіакеб» має намір обладнати більше 100 таксі, до 2014 року – близько 2000, а до 2016 року довести кількість обладнаних машин до 12-15 тисяч. Загальні інвестиції в проект склали 100 мільйонів доларів.

В основу проекту лягло рішення північноамериканської компанії Verifone, вже використовуюи таксі США, Великобританії, ПАР, Туреччини та низки східноєвропейських країн. Інсталяцією рішення займалася компанія-інтегратор Inpas. Медіаконтент для проекту і канали зв\’язку надає оператор «Мегафон». Банком-еквайєром виступив Банк Російський Стандарт.

Генеральний директор «Таксі 991» Тимур Дочія говорить, що якщо проект буде успішним, то всі автомобілі компанії будуть обладнані і підключені до системи. «Московський ринок таксі поступово стає все більш цивілізованим, і ми сподіваємося, що наші клієнти оцінять надаваний їм рівень комфорту. Тим більше що впровадження рішення \”Медіакеб\” ніяк не відіб\’ється на наших тарифах », – сказав він.

Сидоров говорить, що таксомоторні компанії можуть користуватися рішенням як послугою, оплачуючи лише щомісячну абонентську плату, яка зараз складає 2 тисячі рублів на місяць з одного автомобіля.

Компанія «Медіакеб» була створена в 2012 році як спільний проект «Інлайн Технолоджі Груп» (ITG), одного з найбільших холдингів на ринку інформаційних технологій Росії, і американської компанії Verifone – міжнародного лідера в області платіжних систем.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close