Таксісти столиці влаштували забастовку і підняли штрафи?

Столичнтаксисти самі стали керувати своїми тарифами, замовники в шоці.
Протягом тижня жителі столиці практично не можуть скористатися послугами таксі, таксисти відмовляються подаватися на замовлення за низькими тарифами. Люди страждають і мерзнуть на зупинках.

Замовники в подиві, буквально за тиждень послуги таксі в столиці подорожчали практично в два рази, а хто не згоден буде мерзнути на зупинках і чекати громадський транспорт по 30-40 хвилин.

«Вибачте, вільних машин немає!» – Саме ця фраза переслідує зараз кожного другого замовника таксі в Києві. Столичні таксисти самі почали керувати своїми тарифами на послуги і змушують керівництво служб не відставати, інакше працювати ніхто не буде.

Обуренню немає міри, адже замовляти таксі по 1,5-2, а деколи і 3:00 вже не новинка, а щоденне заняття. Вихід з цієї ситуації підказують самі таксисти:
«Через складні погодні умови і глобальних пробок до 10-ти балів по Яндексу ніхто не погодиться їхати за звичайним, звичним для людини тарифом. Перевитрата палива та часу на виконання одного замовлення потрібно відшкодовувати »

Виникла проблема і з віддаленими районами, приватними секторами, поїздками в передмістя, куди замовити автомобіль практично неможливо. Проблема в неочищених дорогах і ожеледі, через якого асто виникають проблеми з подачею автомобіля.
Вплинути на роботу таксистів не можуть навіть керівники служб таксі, адже насильно змусити людину поїхати на заздалегідь невигідний замовлення можна, він знайде сто і одну причину відмовитися, поки тариф не досягне рівня окупності. Статистика успішно виконаних замовлень просто жахає, що змушує міняти підхід і збільшувати тарифи.
У диспетчерських службах не приховують підвищення і відкрито пропонують замовнику збільшити тариф, щоб замовлення видався більш вигідним для таксиста.
Наприклад, вартість мінімального замовлення по центру Києва збільшилася з 25.-30грн. до 50-55, а поїздка з Харківського масиву на метро Нивки із звичних 50-60 грн. до 80-90 грн. Практика ця успішно працює і таксистам вигідніше почекати «нормального» замовлення, ніж їздити від пробки до пробки за 30 гривень.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close