Продажі Chevrolet Cobalt стартують на початку весни


Незважаючи на те, що офіційно дата початку продажів ще не оголошена, автодилери вже приймають замовлення на Chevrolet Cobalt. Старт продажів планується на початок весни, повідомляє «АвтоСреда».Продажі Chevrolet Cobalt стартують на початку весни
Незважаючи на те, що офіційно дата початку продажів ще не оголошена, автодилери вже приймають замовлення на Chevrolet Cobalt. Старт продажів планується на початок весни, повідомляє «АвтоСреда».
Нагадаємо, в грудні стали відомі ціни на кобальт. У базовій комплектації новий представник найпопулярнішого в РФ сегмента обійдеться в 444 000 рублів. Вартість не стала козирем Cobalt проти конкурентів, і базові комплектації оснащені досить бідно, але у нього є свій плюс – він більше і просторіше більшості однокласників.

При цьому базове оснащення Cobalt багатим не назве навіть найскромніший автомобіліст. Тут немає кондиціонера – за нього треба доплатити 26 000 рублів. У базі тільки водійська подушка безпеки, а пасажирська подушка і навіть ABS йдуть за доплату в 20 000 рублів! Аудіосистеми в початковій комплектації немає. Силовий агрегат – 1,5-літровий двигун потужністю 105 л. с. в парі з п\’ятиступінчастою механічною трансмісією. Машина з шестиступінчастим «автоматом» обійдеться значно дорожче – в 503 000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close