Пригоди з таксі

Чиновник Чернівецької ОДА влаштував бійку з водієм таксі. Відео

Чиновник Чернівецької обласної державної адміністрації вранці в понеділок, 27 серпня, влаштував розборки з водієм таксі. Відео інциденту опублікувала місцева волонтер Катерина Пономарьова, яка як раз їхала в цьому таксі.

Як зазначено в примітці, чоловік вийшов з машини і почав лаятися з-за того, що водій таксі не поступився дорогою при обгоні. Як з’ясувалося, агресивним водієм виявився начальник відділу роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Володимир Дяченко.

У форумі таксі: Чиновник Чернівецької ОДА влаштував бійку з водієм таксі

Користувачі також знайшли електронну декларацію чиновника, в якій зазначено, що автомобіль Toyota Camry 2015 випуску, на якій їхав чиновник, є власністю його матері, а він володіє правом користування цим автомобілем. Сам автомобіль коштує 867 тис. грн.

“Не з моїм слабким серцем їхати по вулицях нашого міста….
Що це за цяця, яка вважає правільним перегороджувати шлях машинам, тому що воно летить?
Дайте мені право на зброю, пАтамуШто на вулицях міста стає небезпечно

я в шоці, водій таксі, яке я викликала,як рідко буває, іхав спокійно по іншому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини і смітники, я, як водій завжди дивлюся на дорогу, різкий сигнал і нас , по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу , вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягати його з машини з матами і кулаками!!!
я з переляку включила камеру не одразу, але мені особисто, в тій момент стало страшно, сама за кермо напевно місяць не сяду…. розумієте ,це водій таксі , не мій чоловік або друг, тому …”

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close