Перший Corvette Stingray проданий з аукціону за 1,1 мільйон доларів

Перший Corvette Stingray проданий з аукціону за 1,1 мільйон доларівПерший Corvette Stingray, VIN якого закінчується цифрами 0001, продали на аукціоні Barrett-Jackson за 1,1 мільйона доларів. Це сума в 20 разів перевищує заявлену автовиробником ціну на автомобіль. Покупцем став власник команди NASCAR, колекціонер Річард Хендрік.Перший Corvette Stingray проданий з аукціону за 1,1 мільйон доларівПерший Corvette Stingray, VIN якого закінчується цифрами 0001, продали на аукціоні Barrett-Jackson за 1,1 мільйона доларів. Це сума в 20 разів перевищує заявлену автовиробником ціну на автомобіль. Покупцем став власник команди NASCAR, колекціонер Річард Хендрік.

На аукціоні був проданий ще один Corvette, легендарний екземпляр 1958 року, що належав виконавчому директору GM Дену Акерсону. Кошти, виручені від продажу, підуть на різні благодійні проекти.
Нагадаємо, Stingray – це сьоме покоління автомобіля, вперше Corvette з\’явився в 1953 році. У Corvette Stingray використовується новий силовий каркас кузова і нове шасі, новий мотор а також абсолютно змінився дизайн зовнішнього вигляду та інтер\’єру. Під капотом 6,2-літровий двигун V8 з безпосереднім уприскуванням палива і змінними фазами газорозподілу – 450 к.с. і 610 Н ∙ м. Коробки передач на вибір дві: 6-ступінчастий «автомат» і 7-ступінчаста «механіка». Офіційні продажі нового суперкара почнуться цієї осені

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close