Cartoons

Чиновників пересадять на автомобілі російської збірки

Концерн Volkswagen готується до обмежень на держзакупівлі. У відповідності з проектом постанови уряду від 5 листопада 2012 дозволено закуповувати для держпотреб автомобілі російського виробництва, а також іноземні марки, зібрані в Росії та Білорусії, повідомляють «Известия»Чиновників пересадять на автомобілі російської збіркиКонцерн Volkswagen готується до обмежень на держзакупівлі. У відповідності з проектом постанови уряду від 5 листопада 2012 дозволено закуповувати для держпотреб автомобілі російського виробництва, а також іноземні марки, зібрані в Росії та Білорусії, повідомляють «Известия»
Концерн Volkswagen прийняв рішення запустити великовузлове складання преміальних моделей А6 і А8 на власному заводі в Калузькій області. Виробництво почнуть в третьому кварталі цього року. Рішення концерну продиктовано ініціативою Мінпромторгу пересадити співробітників держструктур на вітчизняні автомобілі.

Нагадаємо, Росіяни підтримують ідею пересадити всіх чиновників, за винятком перших осіб держави, на автомобілі вітчизняної збірки. За цю пропозицію висловився 61% опитаних, пише Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).
Перш за все, підтримують цю ідею прихильники партії «Справедлива Росія» (70%) і КПРФ (71%), селяни (67%) і власники вітчизняних автомобілів (69-73%).
Негативно поставилися до пропозиції 17% опитаних, в основному – прихильники непарламентських партій (30%), москвичі і петербуржці (25%), а також власники іномарок (25-26%).

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close