Cartoons

Законопроект про скасування нульового проміле ігнорують в уряді

За словами автора законопроекту про скасування нульового проміле депутата В\’ячеслава Лисакова, документ не може бути допущений до розгляду в Держдумі. Глава апарату Загальноросійського народного фронту зазначив, що перешкоджає розгляду документа уряд Росії.Законопроект про скасування нульового проміле ігнорують в урядіЗа словами автора законопроекту про скасування нульового проміле депутата В\’ячеслава Лисакова, документ не може бути допущений до розгляду в Держдумі. Глава апарату Загальноросійського народного фронту зазначив, що перешкоджає розгляду документа уряд Росії.
«Мій законопроект лежить в уряді мертвим вантажем, щоб дати йому хід, потрібно висновок Білого дому. Я направив свої пропозиції ще 15 жовтня. За законом відповідь уряду має прийти не пізніше, ніж через місяць, але досі ніякої реакції не було. У мене і штрафи нижче – до 50 тисяч рублів, і є пропозиція ввести допустиму норму алкоголю – 0,2 проміле, щоб виключити можливість покарання невинних людей через похибки алкотестерів або через індивідуальних особливостей організму », – заявив В. Лисаков в бесіді з газетою «Известия».

Додамо, в кінці минулого тижня інший законопроект, що посилює покарання за водіння в нетверезому вигляді, не отримав схвалення у Верховного суду. Документ отримав негативний відгук після того, як ряд юристів зійшлися на тому, що в проекті закону є низка протиріч. Також на думку експертів, для вирішення проблеми п\’яних ДТП потрібен більш комплексний підхід, а не тільки посилення покарання.
Верховний суд РФ у відгуку вказав на необхідність прийняття державних заходів, які могли б забезпечити невідворотність відповідальності. Юристи вказали на те, що не передбачає змін в законодавстві проект не зможе забезпечити комплексний підхід. Значить, його прийняття не вплине на ситуацію належним чином.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close