Новий Corvette Stingray стане кабріолетом

Не встигли предстваіть новий Corvette Stingray на мотор-шоу в Детройті, як в мережі з\’явилися фотографії Stingray у версії кабріолет. Знімки з\’явилися на сайті \”The Auto Insider\”.
Новий Corvette Stingray стане кабріолетомНе встигли предстваіть новий Corvette Stingray на мотор-шоу в Детройті, як в мережі з\’явилися фотографії Stingray у версії кабріолет. Знімки з\’явилися на сайті \”The Auto Insider\”.

Нагадаємо, Chevrolet на мотор-шоу представив суперкар Corvette Stingray. Новинка отримала 450-сильний агрегат, який працює в парі семиступінчастою механічною трансмісією. Двигун з безпосереднім уприскуванням палива має систему відключення половини циліндрів в тих режимах їзди, коли автомобілю не потрібна повна потужність. З місця до 100 кілометрів на годину Corvette розганяється за 4 секунди. При цьому вражає заявлена ​​витрата палива – в змішаному режимі новинка спалює близько 9 літрів на 100 кілометрів шляху.
Новий Chevrolet Corvette отримав кілька режимів налаштувань шасі і мотора. Так, водій зможе вибирати між Eco (економічний режим), Tour (налаштування за замовчуванням), Weather (для руху по слизькому покриттю), Sport (динамічна їзда), Track (їзда по треку). У продажу новинка з\’явиться ближче до кінця поточного року.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close