Пригоди з таксі

У Вінниці з-за конфлікту водіїв потрапив до реанімації пасажир таксі

Голови Союзу ВДВ Миколи Станкевича побили під час дорожнього конфлікту, коли він перебував у таксі пасажир. У Вінниці в реанімацію потрапив голова Союзу ВДВ Микола Станкевич, якого побили під час дорожнього конфлікту в районі ринку Урожай, коли він перебував у таксі в якості пасажира. Про це в п’ятницю, 10 серпня, повідомляє місцеве видання 20 хвилин.

Відзначено, що на розвороті біля Смарагду у водія таксі виник конфлікт з водієм іншої машини. Відомо, що причина конфлікту – порушення правил дорожнього руху.

“Водії зупинилися і почали з’ясовувати стосунки. У сварку втрутився пасажир. Правопорушник завдав кілька ударів Станкевича. В результаті потерпілий впав і вдарився головою об асфальт”, – розповів прес-офіцер вінницької обласної поліції Вадим Кобзар.

У форумі: З-за конфлікту водіїв потрапив до реанімації пасажир таксі

За його словами, правопорушник встановлений. Це 30-річний житель Вінниці, водій іншого автомобіля.

У поліції додали, що зараз з підозрюваним працюють слідчі. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Слідчі розмовляють зі свідками і збирають докази. За їх результатами правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею хуліганство.

В каталозі: Всі таксі Вінниці

“Коли будуть відомі результати стану потерпілого, слідчі можуть відкрити ще одне провадження по нанесенню тілесних ушкоджень чи інших тяжких тілесних ушкоджень”, – повідомили в поліції.

Про стан постраждалого відомо, що він зараз знаходиться в реанімації другої лікарні Вінниці. Дружина Валентина зараз знаходиться у чоловіка. За її словами, стан чоловіка стабільно важкий.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close