Volkswagen Golf став найпопулярнішим автомобілем в Європі


Згідно зі звітом аналітиків компанії JATO Dynamics, в Європі в листопаді найпопулярнішим автомобілем став хетчбек Volkswagen Golf. У звіті підкреслюється, що модель змогла зберегти лідерство, незважаючи на те, що незабаром почнуться продажі наступного покоління Golf. Високі місця в рейтингу також посіли Ford Fiesta і новий Renault Clio. А ось Peugeot 208, минулого місяців входив до трійки найпопулярніших автомобілів, за підсумками листопада виявився лише на восьмому місці.Volkswagen Golf став найпопулярнішим автомобілем в Європі
Згідно зі звітом аналітиків компанії JATO Dynamics, в Європі в листопаді найпопулярнішим автомобілем став хетчбек Volkswagen Golf. У звіті підкреслюється, що модель змогла зберегти лідерство, незважаючи на те, що незабаром почнуться продажі наступного покоління Golf. Високі місця в рейтингу також посіли Ford Fiesta і новий Renault Clio. А ось Peugeot 208, минулого місяців входив до трійки найпопулярніших автомобілів, за підсумками листопада виявився лише на восьмому місці.
Нагадаємо, прем\’єра Golf сьомого покоління відбулася на початку вересня в Берліні. Новинка традиційно додала в габаритах – колісна база збільшилася на 60 мм (2580 мм). Крім того, Golf VII став на 56 мм довше і на 13 мм ширше, ніж попередник. Зміна габаритів позначилося і на внутрішньому просторі автомобіля: істотно більше місця стало для голови, плечей і ніг задніх пасажирів.

Придбати Golf можна з 10 двигунами на вибір. У найпростішій комплектації покупець виявить двозонний клімат-контроль і кольоровий дисплей. В якості опції вперше в сімействі Golf буде доступний адаптивний круїз-контроль.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close