Cartoons

У затриманому автомобілі глави Підмосков\’я знаходився його помічник


Влада Підмосков\’я спростували інформацію про те, що затриманим на початку січня Mercedes в.о. губернатора регіону Андрея Воробйова користувався невідомий бізнесмен.У затриманому автомобілі глави Підмосков'я знаходився його помічник
Влада Підмосков\’я спростували інформацію про те, що затриманим на початку січня Mercedes в.о. губернатора регіону Андрея Воробйова користувався невідомий бізнесмен.
Так, в машині з мигалкою, яку на заході Москви зупинили співробітники ДПС, знаходився радник губернатора Едуард Петросов. Про це повідомляє телеканал «Дощ» з посиланням на власне джерело в апараті А.Воробьева. Також стало відомо, що сам в.о. губернатора вже два місяці не користується Mercedes з проблисковим маячком.

Нагадаємо, на цьому тижні інспектори ДІБДР і оперативники ФСБ провели спільну спецоперацію, в результаті було затримано автомобіль, який закріплений за тимчасово виконуючим обов\’язки губернатора Московської області Андрієм Воробйовим. За інформацією ряду ЗМІ, в автомобілі в момент затримання чиновника не було, в салоні знаходився бізнесмен на прізвище Петросян. Повідомлялося, що спецслужбам довелося його відпустити, оскільки за законом пасажирові пред\’явити було нічого.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close