У мережу потрапили перші знімки нової Toyota Corolla

У середу в мережі з\’явилися перші знімки Toyota Corolla нового покоління. Як пише Autoevolution, зовнішність автомобіля практично повністю копіює екстер\’єр Auris, прем\’єра якої відбулася в кінці минулого року. Очікується, що салон Corolla також буде практично ідентичний інтер\’єру Auris.У мережу потрапили перші знімки нової Toyota CorollaУ середу в мережі з\’явилися перші знімки Toyota Corolla нового покоління. Як пише Autoevolution, зовнішність автомобіля практично повністю копіює екстер\’єр Auris, прем\’єра якої відбулася в кінці минулого року. Очікується, що салон Corolla також буде практично ідентичний інтер\’єру Auris.
Нагадаємо, прем\’єра Auris нового покоління відбулася на мотор-шоу в Парижі у вересні минулого року. Новий автомобіль значно перевершив попередника за габаритами. Якщо говорити цифрами, то новинка стала довшою на 30 мм і нижче на 55 мм. Таким чином, довжина становить 4275 мм, висота – 1460 мм і ширина – 1760 мм. Колісна база у хетчбека залишилася колишньою – 2600 мм, а багажне відділення збільшилася незначно – всього на 6 літрів – до 360 літрів.

 

 

Новинка одержала більш виразний передній бампер, вузьку радіаторну решітку та зменшені фари головного освітлення. Лінія даху стала більш похилою, що додало силуету машини більше стрімкості.
Лінійка двигунів складається з двох бензинових моторів об\’ємом 1,3 і 1,6 літра, а також 1,4-літрового дизельного силового агрегату. Гібридна версія малолітражки комплектується бензиновим 1,8-літровим двигуном, електромотором і тяговими батареями. Всі силові агрегати будуть модернізовані, а в майбутньому автомобіль може отримати новий дизель від BMW. За попередньою інформацією, всі ці мотори будуть доступні і на новій Corolla.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close