zakordonom

У Підмосков\’ї вантажівка зіткнулася з електричкою


У Підмосков\’ї порушення правил дорожнього руху на залізничному переїзді водієм фури призвело до зіткнення з електропоїздом і порушило графік руху ранкових електропоїздів.У Підмосков'ї вантажівка зіткнулася з електричкою
У Підмосков\’ї порушення правил дорожнього руху на залізничному переїзді водієм фури призвело до зіткнення з електропоїздом і порушило графік руху ранкових електропоїздів.
Як повідомили в прес-службі РЖД, сьогодні в 2:04 на 125-му км Свалявського напрямку Московської залізниці на перегоні Змагання-Велика Волга на залізничному переїзді вантажний автомобіль, незважаючи на заборонний сигнал переїзної сигналізації, виїхав на залізничні колії, що призвело до зіткнення з приміським електропоїздом. За попередньою інформацією в результаті ДТП водій автомобіля загинув, постраждалих в електропоїзді немає. Стався схід однієї візки першого вагона електропоїзда.

 

До місця події негайно виїхав відбудовний поїзд. У зв\’язку ДТП, що сталося на одноколійній ділянці, очікуються затримки перших ранкових поїздів. Залізничниками і компанією-перевізником вжито необхідних заходів для вивозу пасажирів з Дубни в Москву, зокрема організовано автобусне сполучення від станції Дубна і платформи Запрудне до станції Вербилках, звідки будуть відправлятися електропоїзди до Москви.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close