Cartoons

Медведєв вимагає швидше посилити покарання за п\’яні ДТП


Прем\’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв зажадав прискорити прийняття законопроекту про жорсткість відповідальності за порушення правил дорожнього руху у стані алкогольного сп\’яніння. Про це він заявив сьогодні на нараді з віце-прем\’єрами.Медведєв вимагає швидше посилити покарання за п'яні ДТП
Прем\’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв зажадав прискорити прийняття законопроекту про жорсткість відповідальності за порушення правил дорожнього руху у стані алкогольного сп\’яніння. Про це він заявив сьогодні на нараді з віце-прем\’єрами.
Д.Медведєв нагадав, що за час новорічних свят сталося 134 ДТП за участю п\’яних водіїв, при цьому 15 осіб загинули та 200 осіб постраждали. \”Тобто сумна статистика, про яку ми говорили, продовжується\”, – зазначив глава уряду.

\”Дня не проходить без повідомлень про загибель людей, в тому числі, на жаль, дітей, під колесами п\’яних автовласників. Потрібно знову повернутися до цієї теми і вжити заходів, спрямованих на боротьбу з алкоголем за кермом, а не вираховувати проміле, які можна або не можна приймати перед тим, як сісти за кермо \”, – підкреслив Д.Медведєв.
Він повідомив, що планує обговорити цей законопроект з \”Єдиною Росією\” і її фракцією в Держдумі, щоб прискорити його просування.
У свою чергу перший віце-прем\’єр Ігор Шувалов повідомив, що цього тижня буде проведено спільну нараду з депутатами, щоб \”найближчим часом відпрацювати законопроект, щоб в уряду не було до нього зауважень\”.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close