Cartoons

Викрадачів і боржників будуть ловити Паркони

Мобільні комплекси фото-і відеофіксації будуть використовуватися для пошуку викрадачів і боржників. Машини з пристроями відеофіксації, що курсують по центру міста, не звичайні Паркон, як їх прийнято називати, а абсолютно нові комплекси – паркрайти, здатні в режимі реального часу передавати інформацію про машину в ГИБДД. Державтоінспекція думає над тим, щоб використовувати паркрайти не тільки за прямим призначенням, повідомляють «Известия»Викрадачів і боржників будуть ловити ПаркониМобільні комплекси фото-і відеофіксації будуть використовуватися для пошуку викрадачів і боржників. Машини з пристроями відеофіксації, що курсують по центру міста, не звичайні Паркон, як їх прийнято називати, а абсолютно нові комплекси – паркрайти, здатні в режимі реального часу передавати інформацію про машину в ГИБДД. Державтоінспекція думає над тим, щоб використовувати паркрайти не тільки за прямим призначенням, повідомляють «Известия»

«Передача інформації відбувається за секунди, на працюючих в Москві машинах зараз використовується зв\’язок« Скайлінк », Технічно паркрайт і сам може автоматично звіряти всі зафіксовані номери з базами даних, але на практиці доступ до таких баз їм не дадуть силові структури. У той же час оператори ГИБДД, в режимі реального часу одержують інформацію про всіх машинах, що потрапили в зону камери пристрою, може моментально пробивати номери. Даішники самі будуть вирішувати, що робити з цією інформацією: ловити боржників, людей, які переховуються від слідства, або тільки шукати викрадені машини. »- Розповів гендиректор ТОВ« Рекогна », постачальника паркрайтов.
Нагадаємо, мер столиці розповів, що в Москві продовжать збільшувати чисельність мобільних комплексів фотофіксації порушень паркування – так званих Паркон. «Поступово такі системи покриють всю територію Москви», – сказав С. Собянін.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close