Пригоди з таксі

Дніпропетровчанка сіла у таксі і пропала безвісти

3 грудня в 11 ранку на ж/м Ігрень проведуть в останню путь мати двох дітей Ольгу Федько, яка таємничим чином зникла неподалік одного з торгових центрів на лівому березі Дніпра. Два тижні городяни тиражували фото зниклої без вести в соцмережах, а родичі сподівалися отримати хоч якусь інформацію про місцезнаходження Ольги.

Але після всього, як розповіла «Вістям» подруга загиблої Ірина Шеремета, тіло 40-річної жінки зі слідами насильства знайшли в річці Оріль, що в селі Сотницьке Петриківського району (близько 50 км від Дніпропетровська).

«18 листопада, близько сьомої вечора, Оля поверталася з роботи (працювала бухгалтером на одному з заводів) і забігла в супермаркет, щоб купити продукти для вечері. Вона подзвонила мамі і сказала, що сідає у таксі і скоро буде вдома, і більше живої її не бачили. Це дуже страшно, коли людина зникає в місті-мільйоннику!» — каже Ірина.

У загиблої Ольги Федько залишилися двоє синів: старшого вже виповнилося 18 років, а наймолодшому лише сім. За словами родичів, три роки тому… вбили чоловіка Ольги. Тепер у дітей залишилася лише бабуся-інвалід.

«Якщо є небайдужі, бажаючі допомогти сиротам, вони можуть звертатися до мене в соцмережах. Адже у бабусі невелика пенсія», — каже Ірина Шеремета.

У Самарському райвідділі подробиці інциденту не коментують, лише додають, що у слідства вже є підозрюваний у цій справі.

Таксиста відпустили

В свою чергу, рідний брат загиблої Ольги Сергій розповів нам, що таксиста, в чий автомобіль села його сестра в день зникнення, міліціонери знайшли та опитали, після чого відразу ж відпустили.

«Міліціонери розповіли нам, що таксист відвіз Ольгу додому не на ж/м Ігрень, а на ж/м Клочко-6. Нібито вона попросила його по дорозі додому заїхати до її знайомого. Тепер цей знайомий і підозрюється у вбивстві. У міліції кажуть, що він вирішив приховати сліди злочину і відвіз тіло за місто. Мотив злочину поки не відомий. Однак ніхто з рідних і близьких друзів Ольги нічого про цю людину не знає. Дивно, що Оля нікому нічого не розповідала, це на неї не схоже», — каже Сергій.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close