Пригоди з таксі

У Донецькій області скоєно розбійний напад на таксиста

Вранці 8 грудня, троє молодиків р. Слов’янську зупинили таксі і попросили водія відвезти їх у сусіднє місто Краматорськ. Вже під Краматорському пасажири завдали таксисту ножові поранення, і, забравши автомобіль, повернулися в р. Слов’янськ.

Поранений водій автомобіля «ВАЗ – 2110» відразу ж звернувся в місцевий міськвідділ міліції. На розшук злочинців були орієнтовані всі наряди і пости правоохоронців.

Близько 9 години до інспекторів ДПС, які здійснюють нагляд за дорожнім рухом на вулиці Маркса К. р. в Слов’янську, звернувся таксист. Схвильований чоловік повідомив правоохоронцям, що автомобіль «ВАЗ – 2110», який належить його знайомому і в даний час в нього викрадено, рухається по вулиці Комунарів р. Слов’янська.

Працівники ДАІ часу втрачати не стали. Інспектора ДПС негайно вирушили за вказаною адресою і почали переслідування автомобіля. Злочинці на викраденому автомобілі в’їхали у двір будинку по вулиці Леніна, де залишили автомобіль і почали тікати.

Допомагали затримати зловмисників і водії різних служб таксі. Завдяки спільним зусиллям незабаром один з них був затриманий. Зловмисник був доставлений в міськвідділку міліції р. Слов’янська, а автомобіль «ВАЗ 2110» після проведення певних слідчих дій буде повернуто законному власнику. Ведеться слідство.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close