Cartoons

Боротьба з вантажівками поширюється на Підмосков\’ї

Глава Митищ А.М.Казаков підписав указ, згідно з яким транзитний рух вантажівок через міське поселення забороняється з 1 лютого. Також, згідно з цим указом, з цього ж часу буде виключена стоянка вантажного автотранспорту в Митищах і на автодорогах, що належать уряду Московської області.Боротьба з вантажівками поширюється на Підмосков'їГлава Митищ А.М.Казаков підписав указ, згідно з яким транзитний рух вантажівок через міське поселення забороняється з 1 лютого. Також, згідно з цим указом, з цього ж часу буде виключена стоянка вантажного автотранспорту в Митищах і на автодорогах, що належать уряду Московської області.

Нагадаємо, Міністерство транспорту виділить 5,5 млрд рублів на будівництво 140 багатофункціональних комплексів для далекобійників в Підмосков\’ї. Стоянки плануються на 10 тис. машиномісць, розповіли \”Известиям\” в Мінтрансі.
Необхідність у таких комплексах виникає з вступом в дію закону, який забороняє з 1 березня в\’їзд вантажівок у межі МКАД. «Поки ми шукаємо вільні від обтяження земельні ділянки, які можна використовувати. Попередньо кожен такий «трак-стоп» буде вміщати близько 50 машин, щоб при виїзді все було розумно. Федеральне дорожнє агентство наполягає, щоб відкрили 140 таких стоянок. У найближчі дні відбудеться нарада у Дмитра Медведєва, будемо вирішувати остаточні цифри »- пояснили в Мінтрансі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close