Пригоди з таксі

Таксист в Криму з кулею в голові затримав злочинця

Розбійний напад на таксиста скоєно в Криму. Водій отримав кулю в голову, але не тільки зумів схопити одного з нападників, але і тримав його до приїзду правоохоронців. Коли вони прибули – втратив свідомість.

Андрій таксує років п’ять. В той день о пів на десяту вечора до нього підійшов клієнт і попросив відвезти за місто. Домовившись про ціну, замовник покликав приятеля, і машина рушила. Коли звернули на путівець…

Андрій, потерпівшій:
– Другий сказав: ну що тут? Перший сказав: так, тут! І я почув жахливий бавовна, дуже сильний хлопок був, і дзвін у вухах. Я спочатку думав, що мене просто оглушили.

Андрій схопив пасажира, який сидів поруч, проте той зумів ухилитися і на ходу вистрибнув з машини. Тоді водій спробував затримати подорожнього, який був позаду.

Андрій, постраждалий:
– Схопив його за куртку і почав притягувати до себе. Він почав кричати, що це не він, він кричав, що це не я, це той, я не винен, я не стріляв.

Тільки тоді таксист зрозумів, що в нього потрапили. Стікаючи кров’ю, викликав міліцію. Далі – керував машиною однією рукою, а іншою тримав нападника. Так доїхав до міста. У Сімферополі таксі зустріли правоохоронці.

Сергій Миколаїв, керівник Сімферопольського РВ міліції:
– При огляді автомобіля постраждалого ми виявили пневматичний пістолет, перероблений під стрільбу патронами калібру 5.6 мм, тобто дрібнокаліберне зброю. У другого нападника був травматичний пістолет.

Крім того, у злочинців були ножа і рукавички. Про спланований пограбуванні розповів затриманий.

Сергій Миколаїв, керівник Сімферопольського РВ міліції:
– Зі своїм товаришем близько трьох тижнів тому вони задумали вчинити розбійний напад на одного з таксистів, заволодіти надалі його транспортним засобом і тим майном, яке буде при постраждалому або в автомобілі.

Оперативники з’ясували особу другого нападника і затримали його в той же день. Спільників звинувачують за трьома статтями Кримінального кодексу: незаконне зберігання вогнепальної зброї, розбій і замах на вбивство. Злочинці можуть сісти за ґрати на все життя. Водія доставили в лікарню, де його оперували.

Дарина, дочка потерпілого:
– Говорили, що йому кілька разів стріляли в голову, що там п’ять осколків, що йому в спину стріляли, що він багато крові втратив.

Зараз Андрій відчуває себе краще, але йому дуже дошкуляє головний біль. А попереду ще одна операція.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close