Пригоди з таксі

Водій таксі голими руками відбився від грабіжника з ножем

Не часто жертви злочину самостійно затримують та ще і доставляють до райвідділу своїх кривдників. Рівненським міліціонерам пощастило: серед їхніх земляків відважний чоловік.

У суботу близько п’ятої вечора до Сергія в машину підсів хлопчина, на вигляд майже дитина, сказав, що йому треба в село Олександрія (15 кілометрів від обласного центру).

– Як тільки ми виїхали за місто і в’їхали в лісову зону, пасажир несподівано приставив до мого горла ніж і зажадав віддати йому гроші, – згадує Сергій. – Від несподіванки я пригальмував і з’їхав на узбіччя. Рука пацана тремтіла, видно було, що він боїться більше, ніж я. Ну я людина фізично не слабкий, схопив його за рукав і смикнув, що є сили, ніж випав. Вже потім виволік пацана за комір з машини, зв’язав ременем руки, запхав у багажник і поїхав назад у місто.

Обговорення в форумі: Безпека водія таксі/Практичні поради

Грабіжника з багажника діставали вже міліціонери. 18-річний горе-грабіжник ледь стримував сльози. Як виявилося, мешканець Волині навчається на першому курсі одного з вузів Тернополя. В Рівне приїхав у гості до брата на вихідні. Як стверджує студент, йому дуже потрібні гроші заплатити за навчання. Тільки тому він напав на таксиста – був упевнений, що той возить з собою велику суму грошей.

За те, що Сергій не розгубився в скрутну хвилину, начальник обласного управління міліції Василь Лазутко пообіцяв його нагородити. Сам же таксист попросив не афішувати його прізвище.

– Якщо дружина дізнається, мені заборонить таксувати, – зізнався Сергій. KP.UA

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close