Пригоди з таксі

В Житомирі нарколабораторію замаскували під таксі

У Житомирській області виявили обладнання для виробництва амфетаміну в таксі. Міліція зупинила легковика для перевірки с. Зарічанах. За кермом перебував 25-річний житомирянин, а в салоні – двоє молодих чоловіків. Всі троє помітно нервували.

При перевірці виявилося, що в машині були наркотики. Акуратно розфасоване в поліетиленові пакетики порошкоподібну речовину було виявлено правоохоронцями в бардачку, спинці пасажирського сидіння, під ногами одного з чоловіків і навіть в багажнику під запаскою, повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області. Всього – 16 маленьких пакетів і один паперовий згорток з речовиною. Згодом у кишені одного з пасажирів знайшовся ще один поліетиленовий пакетик. Крім того, в багажнику правоохоронці знайшли устаткування і прилади з залишками того ж порошку.

За попередніми висновками експертів, це особливо небезпечний наркотик амфетамін. Для подальшого з’ясування обставин затриманих доставлено до Житомирського райвідділу міліції.

За словами одного з затриманих, 29-річного жителя обласного центру, він самостійно виготовляла наркотичний засіб для особистих потреб, мовляв, в якості знеболювального. Проте правоохоронці встановили, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконний оборот наркотиків.

Тепер же він влаштував нарколабораторію у гаражі у одному з сіл Черняхівського району, проте обладнання майже ніколи не залишав в приміщенні, а перевозив із собою, маючи можливість влаштувати процес виготовлення нової партії наркотиків в будь-якому іншому місці. Інші затримані, за попередніми даними, є ланками у ланцюгу розповсюдження саморобного амфетаміну.

– Вилучені наркотики – 10 грамів – і лабораторне обладнання для їх виготовлення наразі направлено на експертне дослідження. За цінами чорного ринку вартість вилучених наркотиків складає до 2,5 тисяч гривень, – повідомив начальник ВБНОН УМВС України в Житомирській області Андрій Струпинський. – Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ст. 307 (Виготовлення наркотичних засобів з метою збуту) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство, в рамках якого встановлюються інші особи, причетні до скоєння злочину і надалі буде визначено ступінь вини кожного.

Крім того, якщо експерти підтвердять призначення вилученого лабораторного обладнання для виготовлення наркотиків, чоловікові загрожує додаткове кримінальне провадження. Так чи інакше, організатору та учасникам наркоцепочки загрожує чималий термін. Сьогодні

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close