Пригоди з таксі

Співробітники ДАІ затримали п’яного таксиста в центрі Миколаєва. Відео

3 червня у Миколаєві, на вулиці Чигрина, наряд ДПС ДАІ спробував зупинити автомобіль Hyundai Sonata, який порушив правила дорожнього руху. Водій на сигнал про зупинку не відреагував і додав газу. На даху автомобіля був встановлений пластиковий знак «Таксі 1555», який водій, побачивши, що за ним їде автомобіль ДАІ, зняв і кинув собі під ноги.

Зупинити «Хундай» вдалося на перетині вулиць Чигрина і Корабелів, навпроти нічного клубу «Капріка». Причина ігнорування вимоги про зупинку стала зрозумілою як тільки інспектори підійшли до автомобіля: у водія наявності були всі ознаки алкогольного сп’яніння.

Пройти огляд за допомогою алкотестера він відмовився. Більш того, він відмовлявся навіть виходити з автомобіля.

Майже годину працівники ДАІ переконували водія проїхати для проходження огляду на предмет алкогольного сп’яніння в медичний заклад. Господар «Хундая» начебто погодився і навіть зрештою вийшов з автомобіля, однак натомість вимагав дати йому можливість припаркувати машину на узбіччя. Співробітники ДАІ проти того, щоб п’яний водій проїхав хоч метр, категорично заперечували.

Врешті-решт прийшли до компромісу — за згодою водія «Хундай» припаркував один з випадкових свідків. Однак і після цього водій на огляд їхати відмовився, більше того, почав стверджувати, що автомобіль його з самого початку був припаркований біля узбіччя, а він лише йшов повз пішки! А підступні даішники чомусь до нього пристали.

Мова п’яного водія була то цілком логічно послідовною, то незв’язним.

Через сорок хвилин на місце прибула дружина водія, однак і вона не могла його заспокоїти. У підсумку з великим трудом співробітники ДАІ зуміли занурити «Хундай» на автоевакуатор і відправити його на штрафмайданчик. У водія вилучили водійське посвідчення. Отримувати замість нього тимчасовий талон він відмовився.

Співробітники ДАІ склали відразу три протоколи про адміністративні правопорушення з боку водія, які будуть передані в суд.

Новини-N

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close