Cartoons

У Ленобласті ГИБДД відключили інтернет через несплату


Шостого січня ГИБДД Ленінградської області залишилася без інтернету. Як повідомляє газета «Известия», інтернет-провайдер перестав надавати послуги поліції через несплату.У Ленобласті ГИБДД відключили інтернет через несплату
Шостого січня ГИБДД Ленінградської області залишилася без інтернету. Як повідомляє газета «Известия», інтернет-провайдер перестав надавати послуги поліції через несплату.

«Особливо складно тепер боротися з викрадачами авто. Інформація про зниклих автомобілях йде зворотним пакетом з управління. Ми повинні пакетировать інформацію в головне управління, а вони, в свою чергу, відправляють загальні дані по викраденнях по всьому місту і Ленінградській області. Ці дані ми приймаємо від них по тій же системі зв\’язку. І зараз вони для нас недоступні. Зазвичай дана операція проводилася за допомогою електронної пошти, сюди нам присилали інформацію про щодобових викрадення. Зараз ми змушені користуватися факсимільним зв\’язком », – розповіло виданню джерело в поліції.


В управлінні ДІБДР підтвердили факт відключення інтернету. Тим не менш, керівництво не бачить в цьому проблеми – на їхню думку, це ніяк не вплине на роботу поліції, пише газета «Известия».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close