Cartoons

Поліс ОСЦПВ запропонували оформляти на водія


Федерація автовласників Росії (ФАР) запропонувала оформляти поліс ОСАГО безпосередньо на водія, а не автомобіль. Про це газеті «Известия» повідомив керівник федерації Сергій Канаєв.Поліс ОСЦПВ запропонували оформляти на водія
Федерація автовласників Росії (ФАР) запропонувала оформляти поліс ОСАГО безпосередньо на водія, а не автомобіль. Про це газеті «Известия» повідомив керівник федерації Сергій Канаєв.

«Ми вже відправили відповідну пропозицію Російському союзу автостраховиків, будемо з ними зустрічатися і намагатися просувати цю ідею в Держдумі», – зазначив Канаєв.

Він також підкреслив, що нинішня система оформлення поліса ОСАГО не дозволяє сісти за кермо автомобіля третій особі в екстрених ситуаціях.


Нагадаємо, в кінці минулого року уряд РФ вніс до Державної думи законопроект, який вдосконалить систему ОСАГО. Згідно з пояснювальною запискою, документ спрямований на підвищення ефективності захисту прав потерпілих при відшкодуванні шкоди, заподіяної їх життю, здоров\’ю або майну при використанні транспортних засобів іншими особами, а також на уточнення повноважень органу страхового нагляду щодо видачі приписів суб\’єктам страхової справи і усунення зайвих адміністративних бар\’єрів при ліцензування страхової діяльності.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close