Пригоди з таксі

У Севастополі після поїздки на таксі пропала Жанна Вахніна

15 березня в 3 години ночі в районі зупинки «Автобат» на Фіоленті (Севастополь) пропала 22-річна Жанна Вахніна. За описом очевидців, дівчина посварилася з друзями і поїхала до моря на таксі. Зараз водій таксі дає свідчення. За його словами, дівчина вийшла на вказаній зупинці, яка знаходиться в трьох хвилинах ходьби від моря. На дівчині був чорний пуховик, темно-бордові джинси і світло-сірі чоботи.

За словами мами дівчини, в 3:05 і 3:09 її дочка зробила останні два дзвінка хлопцеві.

«Той каже, що він з нею не говорив. В 3:19 був вихід в Інтернет, швидше за все, випадковий, тривалістю 1:39 хв. Після цього телефон був вимкнений. МНС оглянули берег з обриву – візуально нічого. Сьогодні чекають водну техніку. Була собака з кінологом, але слід вже не бере, так як багато часу пройшло, і був дощ. Залишається надія, що вона звідти пішла і, може бути, її хтось підібрав, але ось куди її відвезли, чому немає зв’язку, що це питання поки що без відповіді», – каже жінка.

Обговорення в форумі: У Севастополі після поїздки на таксі пропала Жанна Вахніна

Всіх, у кого є інформація про місцезнаходження дівчини, просять повідомити за телефоном (050) 640-90-21 або 102. Крим.Коментарі

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close