Пригоди з таксі

Аварія, пожежа таксі на бульварі Шевченка в Києві – є постраждалі

Ця аварія сталася 20.03.2013 близько 19:00 на перехресті бульвару Шевченка і вулиці Володимирської. Попередньо, за словами водія згорілого таксі, його пасажирки і свідка, відбулося наступне. “Шевроле Авео” рухався по бульвару Шевченка до площі Перемоги.

На Володимирській на червоне світло виїхав Citroen C4 з молодою дівчиною за кермом. Майже пролетівши перехрестя, Citroen вдарив Chevrolet Aveo в ліву передню частину і вилетів по діагоналі вліво, на тротуар, дивом не зачепивши пішоходів і зупинившись в 20 сантиметрах від стовпа.

Chevrolet Aveo від удару розвернуло на 180 градусів, машина вмить спалахнула. Водій і жінка-пасажир на задньому сидінні встигли вискочити, через 10-15 секунд вже палав салон. Осколки “Шевроле” були розкидані в радіусі 30 метрів від місця зіткнення, скло з задньої лівої двері відлетіла на 20 метрів.

Протягом 7 хвилин на місце прибули рятувальники МНС, вони загасили останки Шевроле, запобігши можливий вибух газового балона машини.

В аварії постраждав водій “Шевроле” – садна, забиття, порізи рук. Допомогу йому надали на місці. Також постраждала жінка-пасажир таксі, із забиттями та струсом мозку, її госпіталізували. Дівчина-водій “Сітроен” не постраждала.

В результаті аварії рух було суттєво ускладнено, відключили світлофор, поставили регулювальників. Автополігон

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close