Пригоди з таксі

Аварія таксі у Києві: постраждала пасажирка

У четвер вдень, 21 березня, в Києві на проспекті Возз’єднання автомобіль таксі Daewoo Lanos зіткнувся з вантажівкою “ГАЗель”. У момент аварії в салоні Daewoo, крім водія, знаходилася пасажирка – молода жінка. По всій імовірності, судячи з характерним відмітинами на лобовому склі від удару головою – ні водій таксі, ні його пасажирка не скористалися ременями безпеки.

Прибулі медики «Швидкої допомоги» оглянули всіх учасників ДТП, жінка-пасажир таксі скаржилася на головний біль, але від госпіталізації, з невідомих причин, відмовилася.

За попередніми даними, обидва автомобілі рухались в напрямку мосту ім.Патона. Водій таксі стверджує, що ГАЗель, рухаючись в реверсивній смузі, раптово почала розворот у зворотній бік. Не чекаючи такого маневру в недозволеному місці, водій таксі застосував екстрене гальмування, але все ж протаранив вантажівку у лівий задній кут. ГАЗель, описавши півколо, зупинилася в правому ряду зустрічного напрямку.

У водія Газелі своя версія – він, нібито, з невеликою швидкістю рухався в реверсивній смузі, як раптом в задню частину вантажівки врізався Daewoo. Від удару ГАЗель, нібито, викинуло на смугу зустрічного руху, і розвернуло у зворотний бік.

Яка б версія не була правдивою – в будь-якому випадку, на щастя, на «зустрічці» не виявилося зустрічних авто, інакше наслідки були б непередбачувані. Багнет

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close