Пригоди з таксі

П’яні сумчани побили таксиста і пошкодили автомобіль

Працівниками ДСО було затримано двоє чоловіків у Сумах, які побили водія таксі. Із-за бійки автомобіль отримав значні пошкодження, а нападники потрапили у відділення міліції. Так, згідно з повідомленням обласного УВС, близько опівночі таксі чекало пасажирку по вул. Шишкаревская, в місті Суми, проте замість очікуваної пасажирки в салон машини вилізли двоє піддатих чоловіків.

П’яні мужики зажадали від таксиста швидко відвезти їх у вказане місце. Всі пояснення водія, що він чекає клієнтку, на нетверезих чоловіків ніяк не діяли. Водій таксі навіть спробував викликати правоохоронців по радіостанції. Коли це помітив один з чоловіків, він вирвав мікрофон у радіостанції, а потім і внутрішнє дзеркало.

Після такого свавілля, у таксиста урвався терпець і він вийшов з машини, щоб зателефонувати оператору і поскаржитися на п’яних хуліганів. Після дзвінка він ризикнув позбутися непрошених гостей самостійно. Але, на жаль, сили були нерівними.

Один з потенційних «пасажирів» пошкодив дверцята машини, вдаривши з усієї сили по ній ногою. В цей час до місця події вже під’їхав наряд Державної служби охорони, який і затримав п’яних чоловіків і доставив у райвідділ міліції.

Нападниками виявилися двоє дорослих чоловіків, 40 і 66 років. Як виявилося, один з нападників на таксиста вже скоював аналогічні злочини в минулому. Своєї провини вони заперечувати не стали, пояснивши, тільки що їм потрібно було кудись їхати, причому дуже терміново. В даний момент, у даній події проводять слідчі дії. УРА-Інформ

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close