Пригоди з таксі

17-річний одесит півночі катався на викраденому таксі

Невеликі гонки спостерігали минулої ночі жителі одеських Черемушек. Все почалося з того, що в міліцію зателефонував чоловік, зазначивши, що його автомобіль Kia викрали.

Потерпілий розповів, що напередодні ввечері він приїхав на своїй машині, на якій працює таксистом, додому повечеряти, – уточнює начальник кримінальної міліції Хаджибеївського ОМ Ярослав Фісенко. Але він залишив авто біля будинку з заведеним двигуном та ключами в замку запалювання.

Однак втома взяла своє – виснажений за день таксист заснув. Прокинувся він тільки вранці. Коли вийшов на вулицю, автомобіля вже й слід прохолов. На його місці наші співробітники під час огляду виявили металеву трубу і осколки скла.

У той же день машина потрапила в об’єктив відеокамери, а вже через кілька хвилин, після переслідування, викрадене авто, в салоні якого перебували четверо молодих людей, була затримана екіпажем “Беркут”. Керував автомобілем 17-річний хлопчина, який, власне, його і викрав.

Він розповів, що пізно вночі проходив повз будинку і, побачивши заведена авто, вирішив на ньому покататися – висмикнув з огорожі металеву трубу і розбив нею скло. Доїхавши майже до свого будинку, молодий чоловік кинув автомобіль в якомусь дворі, а сам пішов спати.

Коли ж на наступний день він повернувся і побачив, що машина стоїть на тому ж місці, вирішив покататися ще раз, а заодно запросити на “автомобільну прогулянку” друзів.

Юний Шумахер “накатав” кримінальне провадження за статтею (незаконне заволодіння транспортним засобом), яке карається штрафом до тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів або в’язницею від трьох до п’яти років. КП

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close