Пригоди з таксі

У Горлівці незадоволений пасажир стріляв у таксиста

6 лютого в 19:30 в чергову частину міліції зі станції швидкої допомоги надійшло повідомлення про те, що була надана медична допомога 41-річному горловчанину, який працює водієм в одному з таксі міста. В ході виниклого конфлікту між водієм і пасажиром таксі, останній вистрілив в опонента з травматичної зброї і потрапив йому в область грудної клітини.

Неприязні стосунки за свідченнями обох учасників конфлікту виникли на грунті невдоволення пасажиром маршрутом, який вибрав водій адресою замовника. В результаті таксист отримав рвану рану грудей, проте від допомоги медиків, які прибули за викликом, відмовився.

Обговорення в форумі: Безпека водія таксі/Практичні поради

Правда, через деякий час втручання лікарів йому все ж довелося. Як вдалося з’ясувати, чоловік був прооперований.

Як повідомили в прес-службі Горлівського МУ, було встановлено, що 29-річний пасажир в ході конфлікту застосував травматичну зброю, на яке у нього було дозвіл. Отримав він його на посвідчення журналіста одного з обласних маловідомих видань.

Факт занесений до єдиного реєстру досудових розслідувань. В даний момент проводиться перевірка за результатами якої буде прийнято рішення про відкриття кримінальної діловодства. 06242.com.ua

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close