Пригоди з таксі

Під Керчю в машині був знайдений убитий таксист

Вранці 14 лютого жителі Глазовки (Крим) виявили в центрі села, де розташовані магазин, клуб і автобусна зупинка, тіло чоловіка, який сидів за кермом автомобіля “Ваз-2111”. Чоловік виявився водієм таксі, відомим під прізвиськом “Колос”: 64-річний керчанин близько 15 років працював у різних службах таксі міста, жив в Аршинцево.

Водії служби таксі стверджують, що бачили вбитого напередодні, приблизно о 20:00 він взяв з автовокзалу четверо нетверезих пасажирів, а вже вранці його знайшли з простреленою головою в селі Глазівка.

Водій служби таксі “050” Валентин розповідає, що ввечері 13 лютого спілкувався з “Колосом” на стоянці в районі вулиці Ворошилова. “Він скаржився на безгрошів’я і втому, говорив, що гроші дістаються важкою працею, доводиться працювати днями і ночами, щоб вивчити доньку-студентку”, – згадує він.

Колеги загиблого характеризують його як сміливого людини, який може постояти за себе. Таксисти припускають, що якщо пасажири не заплатили, загиблий міг жорстко наполягати на оплату своїх послуг.

У селі переполох: всі обговорюють те, що трапилося. На місце злочину прибули правоохоронці Ленінського району, працює слідчо-оперативна група. Поки що достеменно невідомо, чи був убитий пограбований – офіційної інформації від прес-служби ГУ МВС Ленінського району ще немає.

На місці злочину правоохоронці чекають приїзду криміналістичної лабораторії з Сімферополя, яка зніме відбитки пальців і проведе ряд необхідних експертиз. kerch.com.ua

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close