Пригоди з таксі

Як у Луганську співробітники ДАІ п’яного таксиста ловили. Відео

Співробітники Луганської державтоінспекції переслідували п’яного таксиста по всьому Луганську. Відео такого змісту з’явилося в Мережі 19 лютого. Пізніше виявилося, що співробітники ДАІ помітили підозрілий автомобіль служби таксі на перехресті вулиць Будьонного та Карпінського. За словами одного із співробітників, вони попросили водія Dacia завершити рух і прийняти вправо.

Крім цього, даішники включили проблискові маячки і подали звуковий спецсигнал. Водій проігнорував вимоги і продовжив рух. Автомобіль ДАІ пішов за таксі, вимагаючи зупинитися.

Коли Dacia все-таки вдалося зупинити. Водій, за словами співробітника ДАІ, який був у “неадекватному стані”. Даїшники змушені були пристебнути таксиста наручниками в салоні службового автомобіля.

Обговорення в форумі: Автопогоня ДАІ vs п’яний таксист в Луганську

На відео помітно, що таксист був сильно п’яний. В ході складання протоколу, він ображав співробітників ДАІ, нецензурно висловлювався, заперечував, що керував яким-небудь транспортним засобом, і навіть плюнув одному із співробітників державтоінспекції в обличчя.

Увага! У відео присутня нецензурна лексика

Оглядач

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close