Пригоди з таксі

Знайомство таксиста з дівчатами закінчилося викраденням автомобіля

До чергової частини Корабельного райвідділу міліції звернувся 31-річний місцевий житель і розповів, що невідомі заволоділи його автомобілем марки «Mazda». Молодий чоловік працював таксистом. У той вечір він виїхав за викликом на адресу, де в салон сіли дві молоді дівчини.

Між водієм і пасажирками зав’язалася розмова, в ході якого чоловік запросив дівчат до себе в гості. Останні не відмовилися, і знайомство продовжилося вже вдома за пляшкою спиртного.

Втомлений господар швидко заснув, а коли прокинувся вранці, то нових знайомих в квартирі вже не було. Виглянувши на вулицю, він побачив, що зник його автомобіль.

У райвідділі міліції з’ясувалося, що його транспортний засіб вже знайдено і перебуває на штрафному майданчику. А «угонщицами» виявилися ті самі нові знайомі, які вирішили таким чином розважитися. Однак покататися по вулицях міста подружкам так і не вдалося,- автомобіль для перевірки документів зупинили співробітники ДАІ. Дівчата 18-ти та 24-х років були доставлені в райвідділ міліції.

В даний час слідчим відділенням Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 289 КК України («Незаконне заволодіння транспортним засобом»). Новини-Н

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close