Пригоди з таксі

Таксисти Ужгорода виконують замовлення «під шафе»

П’яний водій таксі, який перевозив пасажирів, був затриманий ДАІ. Згодом з’ясувалося, що за дане порушення його вже неодноразово притягували до відповідальності.

Затримали таксиста ДАІ Закарпатської області. У рамках проходить зараз всеукраїнської операції «Перевізник зима-2012» в Ужгороді даішники зупинили для перевірки автомобіль таксі.

Водій дуже бурхливо відреагував на факт перевірки, а правоохоронці помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Проведене медичне обстеження підтвердило припущення даішників.

Але справжнім відкриттям для правоохоронців стало те, що з’ясувалося після перевірки за наявними базами даних – цей водій є злісним порушником ПДР. Так, на нього раніше вже було складено 10 адмінпротоколів за різні порушення Правил, більш того – 5 з яких – за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Один раз у 2007 році його вже позбавили права керування на 2 роки, однак, як видно, відповідним уроком для цього любителя п’яного водіння це не стало. Погано, що вітчизняні суди досить лояльно ставляться до подібних випадків, а адже, як показує практика, вони можуть накоїти дуже серйозних неприємностей!

Щоб попередити трагічні наслідки, ДАІ звертається до всіх водіїв, які займаються перевезенням пасажирів: не піддавайте себе і людей, які вам довірилися, небезпеки, адже часто це коштує життя. А пасажирів таксі ДАІ просить при наявності сумніви щодо тверезості водія негайно телефонувати в ДАІ або в міліцію на номер 102. Це дозволить попередити можливу трагедію і зберегти життя ні в чому не винних людей! Автоцентр

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close