Пригоди з таксі

Горлівський наркоман спалив таксі і збирався задушити водія

Вчора ввечері пожежники загасили машину, загоревшуюся біля будинку № 109 по вулиці Нестерова в Горлівці. За попередніми даними, згорів автомобіль таксі. Такий висновок зробив один з очевидців, оскільки до місця події з’їхалося безліч авто з шашечками.

Водій згоріла дотла машини та пасажир, якого очевидці вважають винуватцем події, живі.

За словами очевидця, події розгорталися наступним чином. Автомобіль спеціально підпалив пасажир, який до цього намагався задушити водія. Дії пасажира люди пояснюють тим, що він був у стані сильного наркотичного сп’яніння.

Найбільші відчайдухи навіть закликали влаштувати самосуд над винуватцем. Але більш розважливі зуміли охолодити запал “месників”, викликали пожежників і міліцію і умовили всіх дочекатися приїзду.

“Коли пожежа була згашена, під’їхала міліція, і передбачуваний винуватець події був зданий в їх руки. В процесі пожежі була дуже велика небезпека загоряння та вибуху газової труби, яка проходила якраз біля палаючого автомобіля, тому мешканці будинку були попереджені, і багато з них покинули помешкання, поки горів автомобіль. Згорів практично вщент”, – розповідає очевидець. donbass.ua

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close