Пригоди з таксі

Вбивця переплутав таксі з міліцейською машиною

Тікаючи з місця злочину, зловмисник у темряві прийняв міліцейську машину за таксі. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України в Луганській області. У середині жовтня в 23.15 до чергової частини Попаснянського РВ ГУМВС в Луганській області зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловіка зарізали.

Зі слів дружини потерпілого, було встановлено особу, яка вчинила даний злочин. Ним виявився сусід, який мешкає з родиною на цій же вулиці. Як з’ясувалося, даний громадянин в минулому раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Причому всі його колишні «подвиги» були пов’язані з убивствами. У сумі він відсидів за колючим дротом майже 30 років.

Було очевидно, що даний суб’єкт особливо небезпечний і може чинити серйозний опір при затриманні. У зв’язку з цим СОГ було прийнято рішення дочекатися підкріплення з районного відділу внутрішніх справ. Однак далі події розвивалися за непередбаченого сценарієм.

У той час, коли правоохоронці оглядали місце злочину, оперуповноважений у цивільному одязі на автомобілі від’їхав трохи в бік від двору, де сталася трагедія, і став неподалік від будинку підозрюваного. Раптом з двору вийшов з ножем у руці чоловік високого зросту, фізично міцної статури. Під покривом ночі він побачив, що на «таксі» сині міліцейські номери. Зловмисник відкрив передні дверцята, сів поруч із «таксистом» і сказав:

«Шеф, плачу два лічильники, терміново треба їхати в Донецьку область…». У лічені секунди міліціонер заблокував передні дверцята. І подав сигнал співробітникам слідчо – оперативної групи, які негайно прибігли на допомогу, і наділи наручники на «мандрівника», який зібрався під покровом темряви покинути межі Луганської області.

На допитах з’ясувалося, що напередодні між чоловіками – майбутніми сватами, стався конфлікт. Важка розмова між чоловіками відбувся у дворі, і закінчився обміном «люб’язностями». У підсумку, колишній рецидивіст вдарив ножем свого співрозмовника. На крик вибігла з хати господиня дому. Вона побачила закривавленого чоловіка, швидко схопила лопату і з її допомогою завадила озвірілого сусіда нанести ще поранення. Таке агресивне поведінка жінки на хвилину урезонило нападника, який зробив паузу. Скориставшись цим, подружжя встигли забігти в свій будинок, і там забарикадувалися.

В даний час підозрюваний заарештований. Стосовно нього порушено кримінальну справу за статтею 115 частини 2 КК України. Слідство триває. Острів

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close