Пригоди з таксі

У Луганську п’яний водій влетів у таксі, є жертви. Відео

29 жовтня в Луганську сталася жахлива ДТП за участю таксі. О 04:00 ранку на вулиці Червонопрапорній п’яний водій на шаленій швидкості виїхав на зустрічну смугу та влетів в автомобіль таксі. Удар був такої сили, що двигун автомобіля опинився на задньому пасажирському сидінні. Таксист моментально загинув, пасажири в реанімації.

Того вечора водій таксі Денис Козирєв слідував за замовленням з двома пасажирками в автомобілі.

“Зі слів пасажирки, яка знаходилася в автомобілі, Денис побачив зустрічний автомобіль, який вів себе неадекватно. Він до останнього намагався уникнути зіткнення, почав йти вправо, але зіткнення уникнути не вдалося”, – каже Надія Макарова, теща загиблого таксиста.

Уникнути зіткнення було неможливо, про що говорять і експерти та безпосередні свідки аварії. Удар був такої сили, що двигун автомобіля опинився на задньому пасажирському сидінні. Зі слів Надії Макарової експерти і лікарі розповіли про те, що у Дениса після аварії практично не залишилося цілих кісток.

Родичі загиблого таксиста бояться, що справи не дадуть хід, оскільки неофіційні дані свідчать про те, що винуватець ДТП-син впливового чиновника, який працює в силових структурах.

Хвилювання близьких Дениса не безпідставні, зі слів свідків після ДТП міліція нікого до місця події не підпустила і моментально перекрила місце ДТП, а прибулі на місце пожежники почали швидко змивати дорогу.

Отримати коментар у представників міліції не вдалося. Слідчий не знайшов часу для зустрічі з журналістами.

Колеги і близькі Дениса Козирєва дають йому позитивну характеристику і як водія і як людини. У загиблого залишився маленький син, який лише в цьому році пішов у перший клас.

Обговорення в форумі: У Луганську п’яний водій влетів у таксі, є жертви

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close