Пригоди з таксі

У Рівному водія таксі викрали автомобіль

У Рівному близько першої години ночі звичайний, на перший погляд, пасажир одного з таксі попросив водія зупинитись та вийти з авто. Людина, не став заперечувати знахабнілому пасажирові, поспішно покинув «Ауді». Коли автівка зникла за рогом будинку, таксист зателефонував у міліцію.

Для розшуку автомобіля був орієнтований весь особовий склад Рівненського міського відділу міліції. Оперативність міліціонерів і своєчасно отримана інформація від одного з диспетчерів служби таксі, допомогла швидко встановити місцезнаходження викраденого автомобіля.

Зовсім скоро міліція затримала і зловмисника, який так зухвало заволодів таксомотором. 32-річний мешканець Рівного під час затримання вів себе дуже впевнено. Це не дивно, адже людина вже має «досвід» спілкування з міліціонерами – він раніше неодноразово судимий.

Сьогодні на оперативній нараді в УМВС начальник обласного управління міліції Василь Лазутко нагородив Почесними грамотами двох співробітників ДАІ Рівненського МВ – капітана міліції Сергія Мельника та старшого лейтенанта міліції Анатолія Виничука, які проявили оперативність та наполегливість при розшуку вищевказаного автомобіля.

А на затриманого чекає ще не одне спілкування зі слідчим. Його додатково буде перевіряти на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Багнет

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close