Пригоди з таксі

У Києві нелегальний таксист зґвалтував чотирьох жінок

Оперативники карного розшуку Дніпровського райуправління міліції Києва затримали 36-річного киянина, який перебував у розшуку за цілу низку зґвалтувань. Як повідомляє прес-служба Головного управління МВС України в Києві, протягом року до районної міліції звернулися четверо жінок із заявами про зґвалтування за аналогічних обставин.

Всі потерпілі були зґвалтовані в темний час доби у салоні мікроавтобуса. В якості приманки водій використовував привабливу пропозицію підвезти жінку до місця безкоштовно. Якщо жінка не погоджувалася, він починав наполягати – нібито, йому по дорозі. Далі зловмисник вибирав момент, зупиняв автомобіль та, погрожуючи фізичною розправою, ґвалтував.

Оперативникам вдалося встановити особу ґвалтівника, однак відразу затримати його не вдалося. Він почав переховуватися і кинувся в біга. Злочинець був оголошений в розшук і затриманий через кілька місяців.

Виявилося, що чоловік постійного місця роботи не мав. Щоб заробити на життя, він грачував на мікроавтобусі.

В якості жертви таксист-нелегал обирав пасажирок, які на обочині дороги ” ловили машину. На всякий випадок насильник навіть тримав наручники у автомобілі, а одні з задніх пасажирських дверцят машини були заздалегідь заблокованими.

Свої дії чоловік виправдовує тим, що, на його думку, жінки, які були не проти, щоб їх підвезли безкоштовно, легкодоступні. А найголовніше, зловмисник розраховував, що жодна з них не звернеться в міліцію. Тому у своїй безкарності був упевнений.

Обговорення в форумі: У Києві нелегальний таксист зґвалтував чотирьох жінок

В даний час відносно злочинця порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 152 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років. ГлавРед

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close