Пригоди з таксі

Студенти у Вінниці намагалися задушити таксиста

Працівники правоохоронних органів затримали двох вінницьких студентів, які намагалися задушити мотузкою таксиста, щоб заволодіти його автомобілем. Розробивши власний сценарій, хлопці озброїлися мотузкою і вибрали собі жертву – випадкового приватного таксиста, водія «дев’ятки».

“Працівники міліції затримали двох учнів одного з навчальних закладів міста Бар, які намагалися заволодіти автомобілем приватного таксиста. Коли зловмисники накидали мотузку на шию водія, йому вдалося вирватися від нападників і зателефонувати в міліцію”, – зазначила працівник сектору Ірина Добровольська.

Працівники правоохоронних органів затримали зловмисників. Ними виявилися 19-річні учні останнього курсу одного з навчальних закладів міста Бар. Як зізнався працівникам правоохоронних органів один з студентів, він давно мріяв про власне авто, але коштів на його придбання у нього не було. Тому він звернувся до свого товариша-одногрупника, який погодився на злочин.

Розробивши власний сценарій, хлопці озброїлися мотузкою і вибрали собі жертву – випадкового приватного таксиста, водія «дев’ятки». Проте 29-річному таксистові вдалося вирватися і вибігти з машини. Зловмисники кинулися тікати, залишивши в салоні автомобіля тільки що придбаний ноутбук. Саме він і став головною зачіпкою для оперативників у розкритті даного злочину.

Обидва хлопці раніше ніколи не потрапляли в поле зору працівників міліції. Виховувався у звичайних сім’ях, добре вчилися. Порушено кримінальну справу. Зловмисникам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. УКР-Інформ

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close