Cartoons

У Москві на виділенку стане більше камер


Московські влади збільшать число камер на виділенку, оскільки через снігопади водії стали частіше порушувати правила дорожнього руху, виїжджаючи на смуги для громадського транспорту. «За ці дні ми, звичайно, не встигнемо прийняти додаткових заходів, обіцяємо тільки штрафувати порушників нещадно. Але за результатами снігопадів будемо ставити питання про збільшення числа камер фото-і відеофіксації на виділених смугах. Є також плани про установку додаткових огорож для виделенок – делініаторов », – розповіли« Вістям »у департаменті транспорту.У Москві на виділенку стане більше камер
Московські влади збільшать число камер на виділенку, оскільки через снігопади водії стали частіше порушувати правила дорожнього руху, виїжджаючи на смуги для громадського транспорту. «За ці дні ми, звичайно, не встигнемо прийняти додаткових заходів, обіцяємо тільки штрафувати порушників нещадно. Але за результатами снігопадів будемо ставити питання про збільшення числа камер фото-і відеофіксації на виділених смугах. Є також плани про установку додаткових огорож для виделенок – делініаторов », – розповіли« Вістям »у департаменті транспорту.
При цьому, за словами представника департаменту, влади не можуть захистити все місто, тому закликають автомобілістів бути відповідальними і дотримуватися правил дорожнього руху.

Раніше заступник мера Москви з транспортних питань Максим Ліксутов заявляв виданню, що столична влада не мають наміру віддавати автомобілістам виділені смуги взимку. За словами Ліксутова, снігопад показав переваги громадського транспорту. «Стало ясно, що автомобілісти можуть при необхідності пересісти на громадський транспорт і він витримає такі навантаження», – підкреслив заступник мера.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close