Пригоди з таксі

Молода мама обікрала таксиста з допомогою візка

Днями у Полтаві затримали 23-річну аферистку, яка прикриваючись дитячою коляскою, забрала у таксиста всю виручку. Жінка розробила цілу схему злочину.
– Жінка викликала таксі з чужого мобільного телефону, – повідомляє Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції в Полтаві. – В місці призначення жінка вийшла з машини і за кілька хвилин повернулася з дитячою коляскою.

Поки довірливий водій укладав вантаж, клієнтка спустошила бардачок, забравши 300 гривень виручки. Потім вийшла з авто, мовляв, щось у будинку забула, і попросила водія ще хвилинку почекати.

Пропажу грошей таксист помітив не відразу – клієнтка так до нього і не вийшла. Але через день хитрюге довелося зустрітися з чоловіком вже в міліції.

– Молода мама раніше вже мала проблеми із законом, – розповіли в міліції. – В цей раз вирішила пожертвувати заради грошей непотрібної дитячою коляскою, яку віддала подруга.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Хитру полтавку можуть покарати штрафом, справними роботами або позбавленням волі до трьох років.
Джерело: KP.ua

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close