Cartoons

Жителі Красноярська просять ввести платну парковку в місті

Група красноярських блогерів намір добиватися введення плати за муніципальні парковки в центрі міста, повідомив РІА Новини один з популярних місцевих блогерів Ілля Лабунський. За його словами, платні парковки дозволять розвантажити центр міста від транспорту, а крім того, принесуть до бюджету міста додаткові кошти, які можна направляти на вирішення інших транспортних проблем.Жителі Красноярська просять ввести платну парковку в містіГрупа красноярських блогерів намір добиватися введення плати за муніципальні парковки в центрі міста, повідомив РІА Новини один з популярних місцевих блогерів Ілля Лабунський. За його словами, платні парковки дозволять розвантажити центр міста від транспорту, а крім того, принесуть до бюджету міста додаткові кошти, які можна направляти на вирішення інших транспортних проблем.

«За нашими підрахунками, якщо одне паркувальне місце буде коштувати 50 рублів на день, то бюджет міста щодня отримуватиме мільйон рублів, тому що, за офіційними даними, у нас не менше 20 000 машин в центрі паркується. На ці гроші можна купувати, наприклад, два нових трамвая в місяць і розвивати цей екологічний вид транспорту », – пояснив Лабунський.
У департаменті містобудування красноярської мерії РІА Новини повідомили, що ініціатива блогерів в будь-якому випадку буде розглянута, оскільки проблема перенасиченості транспортом в центрі міста стоїть гостро, і жителі міста паркуються в недозволених місцях прямо на дорозі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close