Пригоди з таксі

Кримський таксист втратив свій автомобіль

У Криму працівники ДАІ зафіксували унікальний випадок: протрезвившийся водій таксі звернувся в міліцію із заявою про зникнення автомобіля, який напередодні був вилучений у нього за керування в стані алкогольного сп’яніння. Виявилося, що передує день просто випав з пам’яті 45-річного сімферопольця.

Прес-служба кримського управління ДАІ повідомляє, що 16 лютого водій таксі «Лада Пріора» потрапив у ДТП: проїхавши 3 км від Вірменської траси в бік селища Жовтневе, він не зміг розминутися із зустрічним пасажирським автобусом.

На ділянці дороги з утрудненим роз’їздом автобус ПАЗ спробував піти від зіткнення, виїхавши вправо за межі проїжджої частини, проте водій «Лади» все одно не зумів уникнути удару, який прийшовся в ліве заднє крило автобуса. На щастя, у цій аварії ніхто не постраждав.

На місце події прибули співробітники ДАІ, які виявили водія таксі в неосудному стані.

Він абсолютно не розумів, що відбувається, періодично «відключався», втрачав орієнтир, а на вимоги працівників ДАІ пред’явити документи наполегливо простягав пульт від автомагнітоли.

Алкотестер показав перевищення допустимої норми алкоголю в організмі у водія в 13 разів. У салоні таксі перебували ще двоє пасажирів в такому ж стані. П’яний водій, який керував автомобілем за дорученням, співробітниками ДАІ був відсторонений від управління, а машина – повернуто власнику.

Прес-служба ДАІ повідомляє, що прокинувшись на наступний деньв незнайомому місці водій прийшов туди, де повинен був знаходиться його автомобіль, але не знайшов його. Недовго роздумуючи, водій вирушив у відділення міліції писати заяву про викрадення.

«То мене висадили, то викинули…Я пам’ятаю автобус стояв ПАЗ…Що там сталося – не пам’ятаю», – сумбурно намагався відновити події сімферополець, повідомляє прес-служба ДАІ Криму.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close