zakordonom

ГИБДД підтримала збільшення виплат по європротоколу до 400 тисяч рублів


ГИБДД підтримала підготовлені Мінфіном поправки у Федеральний закон «Про обов\’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів» в рамках подальшого спрощення процедури оформлення ДТП. Зокрема, документом пропонується в два рази збільшити максимальну суму виплати в разі самостійного оформлення водіями ДТП – до 50 000 рублів.ГИБДД підтримала збільшення виплат по європротоколу до 400 тисяч рублів
ГИБДД підтримала підготовлені Мінфіном поправки у Федеральний закон «Про обов\’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів» в рамках подальшого спрощення процедури оформлення ДТП. Зокрема, документом пропонується в два рази збільшити максимальну суму виплати в разі самостійного оформлення водіями ДТП – до 50 000 рублів.

При цьому в Москві та Санкт-Петербурзі, а також Московській і Ленінградській областях законопроектом пропонується збільшити дану суму до 400 000 рублів, пише офіційний сайт Державтоінспекції. Слід зазначити, що, згідно з проектом, оформлення подібних ДТП повинно буде здійснюватися водіями за допомогою технічних засобів фото-та відеофіксації, що дозволяють ідентифікувати місце ДТП і пошкоджені транспортні засоби.
Внесення зазначених змін до Федерального закону «Про обов\’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів» на сьогоднішній день підтримано Комісією Уряду Російської Федерації з законопроектної діяльності.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close