Пригоди з таксі

Отруєний кави таксисту – замість плати за проїзд

У Миколаєві пасажир намагався отруїти водія, щоб не розраховуватися з таксистом за проїзд, повідомляє ТСН. Чоловік спочатку приспав пильність таксиста задушевними розмовами, а потім підсипав отруту в каву, який вони разом пили.

Як розповів водій Олександр Романов, на Різдво йому підвернувся вигідне замовлення – пасажир запропонував відвезти його з Херсона до Миколаєва.

По дорозі вже в місті вони повинні були підібрати подругу пасажира. А поки чекали, клієнт запропонував водієві кави – і сам збігав за ним в кіоск.

“Я до ключа запалювання руку підняв – побачив, що вона мене вже не слухається. Він відбіг в кущі, думав, може, я відключуся. Ну, у мене вистачило сил завести машину, проїхати тут пару кварталів буквально”, – розповів водій.

Херсонський таксист зазначив, що в чужому місті і не припускав, куди їхати. Тіло слухалася неохоче, він вже майже нічого не бачив. У темряві він насилу розгледів світловідбиваючі куртки даішників, у яких і зупинився.

Даішники на патрульному авто відвезли вже загубився свідомість чоловіка у лікарні швидкої допомоги. Лікарі зазначили, що інспектори ДАІ не втрачали часу, оскільки ще кілька хвилин – і чоловіка вже б не врятували.

“Хворий перебував у тяжкому стані, прогресувало погіршення здоров’я. При детальному огляді було запідозрено отруєння психотропною речовиною. Якби допомога була надана не вчасно і не в повному обсязі, результатом отруєння могла б бути смерть потерпілого”, – повідомив головний лікар лікарні швидкої допомоги Олександр Дем’янов.

Зараз правоохоронці з’ясовують, що саме підсипав таксисту невідомий. Після цього вирішать, чи порушувати кримінальну справу.

Джерело: ТСН

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close