Пригоди з таксі

У Києві дивом вдалося врятуватися таксисту. Напад на Троєщині

У понеділок на Троєщині мало не задушили таксиста, який вирішив підкинути клієнтів у спальний район. Ввечері на проспекті Перемоги таксист вирішив підвезти на своїй «Шкоді» чоловіка. «Він попросив відвезти його на Троєщину. На вул. Бальзака до них підсіла дівчина , знайома пасажира. Всі вирушили в сусіднє село Троєщина. Але, проїхавши всього кілька кілометрів, хлопець, який сидів ззаду, накинув на шию таксиста мотузку, а дівчина схопила його за руки», — розповіла нам прес-секретар Деснянського РУВС Наталя Стеценко.

За її словами, дії хлопця і дівчини, напевно, були заздалегідь сплановані. «Але мотузка то зісковзнула, то порвалася. Таксист вирвався і вискочив з машини. Нападник чоловік сів за кермо, і вони з дівчиною помчали. По дорозі він її висадив. До нас в 20.20 надійшла інформація, що напали на таксиста і викрали машину. Була дана орієнтування авто, і за лічені хвилини патрульні затримали викрадача», — каже Стеценко.

Молоді люди пояснили вчинок бажанням заволодіти машиною, продати і виручити за неї гроші. Порушено кримінальну справу за фактом розбою. Якщо їх провину доведуть, дівчина і хлопець вирушать за грати на строк від 7 до 10 років з конфіскацією майна.

Джерело: Сьогодні

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close