Пригоди з таксі

Таксист побив журналіста в Києві

Журналіст разом з двоюрідним братом на регульованому працівником ДАІ перехресті вул. Саксаганського і Горького переходив дорогу. У той момент на них трохи не наїхало таксі. Обурені пішоходи стали бити ногами по бамперу авто.

“Близько 23.00 ночі до чергової частини Голосіївського райуправління столичної міліції надійшло повідомлення від лікаря КМКЛ №17. Лікар повідомила, що до них госпіталізовано з діагнозом забій голови та лівого передпліччя громадянин. Чоловік засвідчив свою особистість посвідченням журналіста Національної спілки України (видано у 2011 році в Кіровоградській області)”, – повідомили в прес-службі.

За інформацією прес-служби, о 21.00 годині журналіст разом з двоюрідним братом на регульованому працівником ДАІ перехресті вул. Саксаганського і Горького переходив дорогу. У той момент на них трохи не наїхало таксі. Обурені пішоходи стали бити ногами по бамперу авто. У відповідь водій завдав удари по голові й руках журналіста.

Щоб розібратися в цьому інциденті, таксист був затриманий співробітниками столичної міліції, проводиться додаткова перевірка.

Джерело: УНН

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close