Пригоди з таксі

У Дніпрі пасажири напали на водія Опти таксі, намагалися викрасти автомобіль

В Дніпрі, 26 квітня, на набережній Заводській зібралися близько 20 автомобілів таксі. Стався напад на водія Опти таксі. До місця також прибули патрульні і швидка.

Така картина стурбувала проїжджаючих повз водіїв. Стало відомо, що відбулося насправді.

У форумі таксі: У Дніпрі пасажири напали на водія Опти таксі, намагалися викрасти автомобіль

Водій Opti-таксі прийняв у додатку замовлення і прибув за вказаною адресою. За правилами безпеки, в легковому автомобілі можуть знаходитись 4 пасажири і водій. Тому коли таксист побачив велику компанію, одразу ж відмовив мандрівникам. Чоловіки ж оперативно позбулися зайвого попутника і сіли в авто вчотирьох. Вже в машині компанія згадала, що їм необхідно їхати за іншою адресою, відмінним від зазначеного в додатку.

Водій, запідозривши недобре, відмовився від поїздки, на що пасажири відреагували агресивно. Один з них, погрожуючи ножем, наказав водієві вийти з машини, залишивши ключі в запалюванні. Автомобіліст встиг відправити колегам сигнал SOS, схопив ключі і вийшов. До місця стали підтягуватися інші таксисти. Пасажири, в свою чергу, почали тікати.

В каталозі таксі: Всі служби таксі у Дніпрі

Трьох зловмисників вдалося затримати силами водіїв. Одного з нападників госпіталізували в стані сильної алкогольної інтоксикації. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Деталі будуть з’ясовувати правоохоронці. Водій не постраждав.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close